baner

Tynki gipsowe-maszynowe

Mają wszechstronne zastosowanie. Jest to metoda idealna do każdego podłoża i może być stosowana w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Wieloletnie doświadczenia potwierdziły walory wyrobów gipsowych. Powierzchnie ścian pokryte tynkiem gipsowym są przyjemne w dotyku, a pomieszczenia ciepłe i przytulne.
Materiał ten reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar. W wypadku działania wysokiej temperatury naturalne właściwości gipsu powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy przeciwogniową osłonę. Ściany pokryte tynkiem gipsowym mają mały współczynnik przenikania ciepła, co wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tynki gipsowe mają PH zbliżone do skóry człowieka, co sprawia, że otynkowane nimi powierzchnie są przyjazne dla ludzi.

Zalety:

mały odpad, szybkoschnący, odporny na ścieranie, łatwy do malowania, możliwość tapetowania, możliwość kafelkowania, reguluje klimat w pomieszczeniach, ogniotrwały.

Ocieplenia poddaszy i wykonanie ścianek działowych z suchych tynków

Na życzenie klienta oferujemy:

Ocieplenia budynków styropianem i wełną mineralną z zastosowaniem tynków elewacyjnych firmy KABE i RYFIX

Na życzenie klienta wykonujemy i montujemy sztukaterię elewacyjną.
Dodatkowo wykonujemy także podbitki dachowe z boazerii drewnianej.

Wylewki miksokretem

Są to wylewki wykonywane mechanicznie zapewniające większą dokładność i precyzję w stosunku do wylewek wykonywanych metodą tradycyjną. Czas schnięcia skraca się o połowę, a zacieranie mechaniczne czyni wylewki niepylnymi i gładkimi.
Firma wyposażona wyposażona w odpowiedni sprzęt jest w stanie wykonać dziennie ok. 100 m2 wylewki. Producenci ogrzewania podłogowego zalecają taki typ wylewek.

Malowanie wnętrz farbami firmy Caporol

Na życzenie klienta wykonujemy i montujemy sztukaterię styropianową.

Projekt i realizacja Łukasz Papst 2008
Kontakt webmaster